Michał Majdański

Michał Majdański jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W 2003 roku rozpoczął karierę zawodową w Dziale Doradztwa Podatkowego Ernst& Young w Poznaniu, gdzie pracował do 2011 roku zajmując stanowisko Managera.

Od lutego 2011 do maja 2018 roku zajmował stanowisko Dyrektora w BT&A Podatki, a począwszy od czerwca 2018 r. zajmuje stanowisko Partnera.

Michał specjalizuje się przede wszystkim w obszarze cen transferowych, w ramach którego zrealizował i realizuje liczne projekty obejmujące przygotowywanie dokumentacji cen transferowych, analiz porównawczych oraz dokumentacji obronnej (tzw. defense file). Jego doświadczenie w obszarze cen transferowych obejmuje również negocjowanie i uzyskanie uprzednich porozumień cenowych (w tym pierwszego tego typu porozumienia zawartego w Polsce).

Michał posiada również bogate doświadczenie w zakresie podatku dochodowego, podatku VAT oraz podatku od czynności cywilnoprawnych zdobyte w trakcie licznych projektów polegających na prowadzeniu przeglądów podatkowych oraz przeglądach typu due dilligence, jak również w związku ze świadczeniem usług bieżącego doradztwa podatkowego na rzecz klientów.

Prowadził liczne szkolenia, warsztaty i fora dyskusyjne w obszarze podatków (w tym w szczególności w obszarze cen transferowych) oraz jest autorem artykułów prasowych dotyczących kwestii podatkowych.

Secured By miniOrange